jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

Har du noen spørsmål?

+86-18206021758

Granitt stein poleringsmaskin
video
Granitt stein poleringsmaskin

Granitt stein poleringsmaskin

Hualong Automatic Slabstone Surface Polishing Machine HLMJX-12 er et svært avansert ett-trinns produksjonslinjepoleringsutstyr med flere harpiksskivehoder og PLS-kontrollsystem. Den kan slipe og polere plater kontinuerlig og automatisk, er perfekt for overflatebehandling av hard stein som granitt. Montert med forskjellige typer hoder, er den også flott for finish av marmor, kvarts og annen steinplate.
Sende bookingforespørsel
Chat nå

produkt introduksjon

 




   
Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me


 

TEKNISKE DATA
Modell nr.

HLMJX-8
HLMJX-12
HLMJX-16
HLMJX-24
Antall slipehoder
pc
6
12
16
24
Kraften til spindelmotoren
kw
7.5
7.5
7.5
7.5
Brutto makt
78kw
78
108
135
198
Nyttig arbeidsbredde
mm
300-1250
300-1250
300-1250
300-1250
Nyttig arbeidstykkelse
mm
10-60
10-60
10-60
10-60
Fremføringshastighet for beltet
m/min
0-3.8
0-3.8
0-3.8
0-3.8
Vannforbruk
m3/min
10
16
20
25
Bruttovekt
kg
9000
12000
15000
21000
Dimensjon (L x B x H)
cm
556x222x226
676x222x226
796x222x226
1036x222x226

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me

Hovedtrekkene

1) PLS elektrisk system og LCD-skjermmeny støtter intelligent kontroll.

2) Behandlingsbredde og arbeidstrykk er justerbare.

3) Inngangssensor forbedrer slipepresisjonen.

4) Sentralt automatisk smøresystem forlenger servicetiden.

Vedta sentralt automatisk smøresystem, med alle bevegelige deler og lagre for å få en god smøreeffekt og lengre levetid.
Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me
Detaljer

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me



Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near MeKundens plass

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me
Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near MePolishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me
Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me

Polishing Stone for Marble Marble Polishing Machine for Sale Granite Top Polish Granite Countertop Polishing Near Me Stone Polishing Supplies Near Me

Vår service

Forhåndssalgstjeneste

* Forespørsel og konsulentstøtte.

* Teknisk samarbeid.

* Se fabrikken vår.


Ettersalgs service

* Trening i hvordan du installerer maskinen, opplæring i hvordan du bruker maskinen.

* Ingeniører tilgjengelig for service på maskiner i utlandet.

TEKNISKE DATA
Modell nr.HLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Mengde slipehode (stk)8121620
Effekt på spindelmotor (kw)15151515
Bruttoeffekt (kw)141201270329
Nyttig arbeidsbredde (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Bearbeidbar tykkelse (mm)10-6010-6010-6010-60
Fremføringshastighet (m/min)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Vannforbruk (m3/min)15202530
Bruttovekt (kg)17000210002500032000
Mål (L x B x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Populære tags: granitt stein poleringsmaskin, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, pris, til salgs

Sende bookingforespørsel

(0/10)

clearall