jenkin@hualongm.com    +86-18206021758
Cont

Har du noen spørsmål?

+86-18206021758

Steinpoleringsmaskin Marmorgranitt

Steinpoleringsmaskin Marmorgranitt

Denne maskinen bruker harpiksslipeskive direkte for å polere granittfliser. Vi har flere typer hodene varierer fra 12 hoder til 24 hoder, poleringsbredden varierer fra 900 mm til 1300 mm. Strømforbruket er mye lavere, og har høy poleringseffektivitet. Denne maskinen kan også bruke slipemiddel for polering av marmor fra Frankfurt for å polere marmorfliser. Kontrollsystemet til denne maskinen bruker PLS-terminalkontroll med LCD-berøringsskjermterminal for parameterinnstilling og feilmeldinger under drift, etc.
Sende bookingforespørsel
Chat nå

produkt introduksjon

 

1. Høy effektivitet, lavere vedlikehold, god glans, kan polere granitt, marmor, terraozzofliser og så videre.

2. Med belte av beste kvalitet med kjent merke, tykkelse samsvar, lov tykkelsen på platen.

3. Beltebevegelse og brobevegelse styres med det automatiske kontrollsystemet

4. Med lavere effekt (7,5kw enkelthode), lavere kostnad




automatic stone polishing line.webptechnical data

abrasive.webp



marble polishing line

Vårspesiellservice

Forhånds-salg

(1) Vi kan anbefale eller tilpasse den best passende maskinen med konkurransedyktig pris i henhold til skjærekravene dine for deg.

(2) Vi kan ta deg med til verkstedene våre og se hvordan maskinen fungerer ved videosamtaler, eller du kan se butikkens live-show

(3) Vi vil gi gratis forespørsel og rådgivning av alle maskiner

 

Etter-salg

(1) Vi vil også veilede deg hvordan du installerer og feilsøkerEngelsk versjon Bruksanvisning vil bli tilbudt.

(2) Vi kunne støtte gratis technicalsupport og service på nett hele livet

(3) Vi støtter 1 års garanti etter installasjon ogReservedeler leveres gratis på grunn av våre defekter innen 12 måneders garantitid og til kostnad utover 12 måneder.


TEKNISKE DATA
Modell nr.HLMJX-8CHLMJX-12CHLMJX-16CHLMJX-20C
Mengde slipehode (stk)8121620
Effekten til spindelmotoren (kw)15151515
Bruttoeffekt (kw)141201270329
Nyttig arbeidsbredde (mm)400-1250400-1250400-1250400-1250
Bearbeidbar tykkelse (mm)10-6010-6010-6010-60
Fremføringshastighet (m/min)0-3.80-3.80-3.80-3.8
Vannforbruk (m3/min)15202530
Bruttovekt (kg)17000210002500032000
Mål (L x B x H - cm)750x210x265970x210x2651180x210x2651400x210x265

Populære tags: stein polering maskin marmor granitt, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, pris, til salgs

Sende bookingforespørsel

(0/10)

clearall